Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS
Четвер, 19.04.2018


Головна » Ток-шоу » [Iнтер] Стосується кожного - 26.09.2017
22:27
[Iнтер] Стосується кожного - 26.09.2017

Стосується кожного

Додано випуск програми "Стосується кожного" на "Інтері" за 26 вересня 2017 року.

Зрада з наслідками

З 37-річним Олександром Кліменчуковим 33-річна Світлана Луговенко прожила вісім років, народила від нього двох дітей. Але кілька місяців тому в їх стосунки втрутилася інша жінка. Світлана стверджує, що розлучниця буквально загіпнотизувала її чоловіка, щоб забрати його зі щасливої родини. Світлана впевнена, що саме коханка вселила її колишньому чоловікові думку про те, щоб він забрав у Свєти дітей. Колишній чоловік Світлани прийде сьогодні в студію "Стосується кожного", щоб пояснити, чому насправді готовий забрати дітей від рідної матері.

"Стосується кожного" - це вкрай відверта розмова про те, з чим реально пов'язані долі людей.  Про ситуації, в яких проявляється ставлення людини до людини. Цей проект піднімає теми, які у людях пробуджують природну людську реакцію, не залишають байдужими. Це проект, який змінює життя.

Чесна і відверта дискусія ведучого Сергія Дорофєєва з безпосередніми учасниками подій та експертами змусить звернути увагу на ситуації, які стали наслідком людської байдужості або небайдужості.

Ведучий: Андрій Данилевич

Телеканал: Інтер.

Категорія: Ток-шоу | | Теги: 26 вересня, Інтер, 2017, токшоу, стосується кожного, Вересень | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar

Також дивляться: