Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS
П`ятниця, 20.04.2018


Головна » Ток-шоу » [Iнтер] Стосується кожного - 26.05.2016
23:48
[Iнтер] Стосується кожного - 26.05.2016

Стосується кожного

Додано випуск програми "Стосується кожного" на "Інтері" за 26 травня 2016 року.

Опіка без довіри

У сім'ї 50-річної Вікторії Кожекурт із Запоріжжя кілька місяців тому трапилася трагедія - 7 річна Настя померла від отруєння будівельним клеєм. Вікторія затверджує, що смерть дочки не випадковість - це помста за те, що вона пішла проти чиновників. Настя була єдиною дитиною в сім'ї. Під опікою у Вікторії перебували ще п'ятеро дітей. У службі у справах дітей Запоріжжя кажуть, що довірити Вікторії прийомних дітей спочатку було помилкою. Беспредел чиновників або спроба відвести підозри від власних помилок? У студії «Стосується кожного» ми спробуємо розібратися, чому багатодітна прийомна мама вирішила виступити проти системи?

"Стосується кожного" - це вкрай відверта розмова про те, з чим реально пов'язані долі людей.  Про ситуації, в яких проявляється ставлення людини до людини. Цей проект піднімає теми, які у людях пробуджують природну людську реакцію, не залишають байдужими. Це проект, який змінює життя.

Чесна і відверта дискусія ведучого Сергія Дорофєєва з безпосередніми учасниками подій та експертами змусить звернути увагу на ситуації, які стали наслідком людської байдужості або небайдужості.

Ведучий: Андрій Данилевич

Телеканал: Інтер.

Категорія: Ток-шоу | | Теги: Інтер, 2016, травень, стосується кожного, токшоу, 26 травня | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar

Також дивляться: