Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS
П`ятниця, 19.10.2018


Головна » Ток-шоу » [Iнтер] Стосується кожного - 26.04.2016
23:07
[Iнтер] Стосується кожного - 26.04.2016

Стосується кожного

Додано випуск програми "Стосується кожного" на "Інтері" за 26 квітня 2016 року.

Велике серце маленької

14-річна Діана Татусько з Львівської області, як і її однолітки, годинами, як каже молодь, «висить» в соціальних мережах. Ось тільки вона пост не модні бренди і смішні картинки, а прохання про допомогу хворим дітям, і шукає кошти на їх лікування. Вперше на заклик про допомогу онкохворій дитині, Діана відгукнулася, коли їй було всього лише 10 років! З тих пір їй вдалося врятувати більше 30 життів! У студії «Стосується кожного» ми поговоримо про те, як вчинки 14-річної дівчинки стали прикладом для дорослих. А також ви побачите несподівані зустрічі дітей, яких об'єднали біда і милосердя.

"Стосується кожного" - це вкрай відверта розмова про те, з чим реально пов'язані долі людей.  Про ситуації, в яких проявляється ставлення людини до людини. Цей проект піднімає теми, які у людях пробуджують природну людську реакцію, не залишають байдужими. Це проект, який змінює життя.

Чесна і відверта дискусія ведучого Сергія Дорофєєва з безпосередніми учасниками подій та експертами змусить звернути увагу на ситуації, які стали наслідком людської байдужості або небайдужості.

Ведучий: Андрій Данилевич

Телеканал: Інтер.

Категорія: Ток-шоу | | Теги: 26 квітня, 2016, Інтер, токшоу, стосується кожного, квітень | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar

Також дивляться: