Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS
П`ятниця, 20.04.2018


Головна » Ток-шоу » [Iнтер] Стосується кожного - 26.02.2016
23:40
[Iнтер] Стосується кожного - 26.02.2016

Стосується кожного

Додано випуск програми "Стосується кожного" на "Інтері" за 26 лютого 2016 року.

Ласкавий вітчим

Спільний шлюб для Сергія Яцко та Лариси Гришко з Одеської області не був першим. Відносини у молодят складалися прекрасні. Молодші діти Лариси - Денис і Ельміра - стали називати нового чоловіка татом, а у нього було до них турботу і ласку. З особливою теплотою Сергій ставився до дочки. Але рік тому Лариса була шокована, заставши Сергія і Ельміра разом в ліжку, де чоловік розбещував 11-річну дівчинку. Ельміра зізналася, що Сергій уже два роки так спілкується з нею. Зараз Сергій перебуває під слідством, але його близькі вважають, що він став жертвою підступності власної дружини. У студії «Стосується кожного» ми спробуємо з'ясувати, чиєю жертвою стала молодша дочка. І що ще не сказали діти своїй мамі.

"Стосується кожного" - це вкрай відверта розмова про те, з чим реально пов'язані долі людей.  Про ситуації, в яких проявляється ставлення людини до людини. Цей проект піднімає теми, які у людях пробуджують природну людську реакцію, не залишають байдужими. Це проект, який змінює життя.

Чесна і відверта дискусія ведучого Сергія Дорофєєва з безпосередніми учасниками подій та експертами змусить звернути увагу на ситуації, які стали наслідком людської байдужості або небайдужості.

Ведучий: Андрій Данилевич

Телеканал: Інтер.

Категорія: Ток-шоу | | Теги: Інтер, 2016, стосується кожного, токшоу, 26 лютого, лютий | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar

Також дивляться: