Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS
Субота, 17.03.2018


Головна » Ток-шоу » [Iнтер] Стосується кожного. Пережити евтаназію (26.02.2015)
23:02
[Iнтер] Стосується кожного. Пережити евтаназію (26.02.2015)

Стосується кожного

Додано випуск програми "Стосується кожного" на "Інтері" за 26 лютого 2015 року.

Пережити евтаназію

Якщо у людини є право на життя, то чи має він право на смерть? 60-річна мешканка Гайсина (Вінницька область) Ніна Мельник уже п'ять років при кожному подиху відчуває нестерпні болі. Важка хвороба довела жінку до відчаю. Єдиний вихід, який вона бачить - смертельний укол. Цей спосіб зміг би полегшити страждання, але українське законодавство евтаназію забороняє. Чи може добровільна смерть бути особистим вибором кожного?

"Стосується кожного" - це вкрай відверта розмова про те, з чим реально пов'язані долі людей.  Про ситуації, в яких проявляється ставлення людини до людини. Цей проект піднімає теми, які у людях пробуджують природну людську реакцію, не залишають байдужими. Це проект, який змінює життя.

Чесна і відверта дискусія ведучого Сергія Дорофєєва з безпосередніми учасниками подій та експертами змусить звернути увагу на ситуації, які стали наслідком людської байдужості або небайдужості.

Ведучий: Андрій Данилевич

Телеканал: Інтер.

Категорія: Ток-шоу | | Теги: Інтер, стосується кожного, токшоу, Интер, 26 лютого, лютий, касается каждого, 2015 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar

Також дивляться: