Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS
Понеділок, 22.10.2018


Головна » Ток-шоу » [Iнтер] Стосується кожного - 26.01.2018
22:57
[Iнтер] Стосується кожного - 26.01.2018

Стосується кожного

Додано випуск програми "Стосується кожного" на "Інтері" за 26 січня 2018 року.

Дитяча травма

Напередодні нового року життя дев'ятимісячної Марини в прямому сенсі слова врятувала абсолютно незнайома жінка. На зупинці жителька Димера звернула увагу на молоду маму з одягненою не по сезону малятком. Коли Тетяна розгорнула пелюшки, то з жахом виявила, що на обличчі у крихти видно сліди побоїв, а права ручка була зламана. Мамі Марини всього 22 роки. Це перший її дитина. Чим так її розлютила маленька дочка, Олена точно і не пам'ятає. Що змусило молоду маму так сильно побити свою 9-місячну доньку і чому причину своєї материнської жорстокості вона шукає у власному дитинстві? У студії «Стосується кожного» батьки маленької Марини вперше відверто розкажуть, що насправді сталося з їх дочкою. Чи зможуть вони своєю щирістю домогтися другого шансу на право ростити дівчинку?

"Стосується кожного" - це вкрай відверта розмова про те, з чим реально пов'язані долі людей.  Про ситуації, в яких проявляється ставлення людини до людини. Цей проект піднімає теми, які у людях пробуджують природну людську реакцію, не залишають байдужими. Це проект, який змінює життя.

Чесна і відверта дискусія ведучого Сергія Дорофєєва з безпосередніми учасниками подій та експертами змусить звернути увагу на ситуації, які стали наслідком людської байдужості або небайдужості.

Ведучий: Андрій Данилевич

Телеканал: Інтер.

Категорія: Ток-шоу | | Теги: січень, 26 січня, 2018, Інтер, стосується кожного, токшоу | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar

Також дивляться: