Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS
Понеділок, 19.11.2018


Головна » Ток-шоу » [Iнтер] Стосується кожного - 25.11.2015
23:04
[Iнтер] Стосується кожного - 25.11.2015

Стосується кожного

Додано випуск програми "Стосується кожного" на "Інтері" за 25 листопада 2015 року.

Тортури в дитячому туалеті

Чому словами дитини не вірять дорослі і наскільки серйозними можуть бути наслідки дитячих розборок? 7-річний Олег Ціпан з села Городище Рівненської області кілька днів приховував від батьків, що став жертвою тортур в шкільному туалеті. Після умовлянь мами він все-таки розповів про знущання. За словами малюка, до вбиральні його затягнули троє четвертокласників, зв'язали йому руки, заткнули в рот кляп і стали дряпати тіло шилом. Олег стверджує, він знепритомнів. Батьки хлопчика вимагають покарання для винних, ось тільки в школі в історію другокласника не вірять. Директор і класний керівник впевнені - це фантазія, яку школяр склав разом з батьками. Чи могли батьки намовити дитини піти на обман або керівництво школи таким чином намагається піти від відповідальності? Жертва або фантазер?

"Стосується кожного" - це вкрай відверта розмова про те, з чим реально пов'язані долі людей.  Про ситуації, в яких проявляється ставлення людини до людини. Цей проект піднімає теми, які у людях пробуджують природну людську реакцію, не залишають байдужими. Це проект, який змінює життя.

Чесна і відверта дискусія ведучого Сергія Дорофєєва з безпосередніми учасниками подій та експертами змусить звернути увагу на ситуації, які стали наслідком людської байдужості або небайдужості.

Ведучий: Андрій Данилевич

Телеканал: Інтер.

Категорія: Ток-шоу | | Теги: Листопад, Інтер, стосується кожного, токшоу, 25 листопада, 2015 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar

Також дивляться: