Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS
Четвер, 19.04.2018


Головна » Ток-шоу » [Iнтер] Стосується кожного - 25.10.2017
22:48
[Iнтер] Стосується кожного - 25.10.2017

Стосується кожного

Додано випуск програми "Стосується кожного" на "Інтері" за 25 жовтня 2017 року.

Операція "Вікторія"

Ця історія сколихнула всю країну! Відео викрадення 1,5-місячної Віки за добу подивилися майже 160 тисяч осіб! Користувачі соцмереж переживали про долю маленької дівчинки і висловлювали найрізноманітніші припущення про мотиви викрадення. Сотні небайдужих киян підключилися до пошуку дитини. З їх допомогою, Віку вдалося знайти на наступний день після того, що сталося на околиці столиці - в будівельному вагоні. Викрадачкою виявилася 20-річна киянка, яка зараз перебуває під слідством. Сьогодні в студію "Стосується кожного" прийдуть батьки викраденої дівчинки, щоб розповісти, як вони пережили добу без своєї дитини, і що насправді могло стати причиною такого зухвалого викрадення.

"Стосується кожного" - це вкрай відверта розмова про те, з чим реально пов'язані долі людей.  Про ситуації, в яких проявляється ставлення людини до людини. Цей проект піднімає теми, які у людях пробуджують природну людську реакцію, не залишають байдужими. Це проект, який змінює життя.

Чесна і відверта дискусія ведучого Сергія Дорофєєва з безпосередніми учасниками подій та експертами змусить звернути увагу на ситуації, які стали наслідком людської байдужості або небайдужості.

Ведучий: Андрій Данилевич

Телеканал: Інтер.

Категорія: Ток-шоу | | Теги: 25 жовтня, Інтер, 2017, токшоу, стосується кожного, жовтень | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar

Також дивляться: