Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS
Неділя, 18.03.2018


Головна » Ток-шоу » [Iнтер] Стосується кожного - 25.05.2017
22:30
[Iнтер] Стосується кожного - 25.05.2017

Стосується кожного

Додано випуск програми "Стосується кожного" на "Інтері" за 25 травня 2017 року.

Дворик з особливими потребами

Постійні скандали, взаємні звинувачення і навіть бійки давно стали нормою спілкування в одному з одеських двориків! Причина розбрату між сусідами Наталею Ковальової та Сергієм Цимбалом - прибудинкова територія. За словами Наталії, сусідові не подобається, що вона виходить в їх загальний двір на прогулянки зі своєю хворою дочкою. 12-річна дочка Наталії в дитинстві перехворіла на менінгіт, і тепер відстає в розвитку. Емоційні вигуки Яни, за словами мами, найбільше дратують сусіда. Сам же Сергій і його рідні звинувачують Наталю в тому, що вона використовує хворобу дочки для того, щоб захоплювати нові території в їх загальному дворі. Сьогодні в студії «Стосується кожного» ми спробуємо з'ясувати, хто насправді порушує спокій тихого одеського дворика?

"Стосується кожного" - це вкрай відверта розмова про те, з чим реально пов'язані долі людей.  Про ситуації, в яких проявляється ставлення людини до людини. Цей проект піднімає теми, які у людях пробуджують природну людську реакцію, не залишають байдужими. Це проект, який змінює життя.

Чесна і відверта дискусія ведучого Сергія Дорофєєва з безпосередніми учасниками подій та експертами змусить звернути увагу на ситуації, які стали наслідком людської байдужості або небайдужості.

Ведучий: Андрій Данилевич

Телеканал: Інтер.

Категорія: Ток-шоу | | Теги: травень, Інтер, 25 травня, стосується кожного, токшоу, 2017 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar

Також дивляться: