Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS
Субота, 17.03.2018


Головна » Ток-шоу » [Iнтер] Стосується кожного - 25.05.2016
23:48
[Iнтер] Стосується кожного - 25.05.2016

Стосується кожного

Додано випуск програми "Стосується кожного" на "Інтері" за 25 травня 2016 року.

Дитина вулиці

На початку квітня Чернігівський відділ поліції оголосив в розшук 15-річну Вікторію Плодістую. Дівчинка на восьмому місяці вагітності втекла з лікарні і сховалася в невідомому напрямку. Виявилося, що вона пішла до батька своєї майбутньої дитини. У поліції з дівчинкою знайомі давно. Вона вже не раз збігала. Мама Вікторії стверджує, що Вика зв'язалася з поганою компанією, і бродяжництво для неї можливість отримати те, що їй забороняють будинку. Життя в сім'ї або блукання по притулках? Яка доля чекає 15-річну дівчинку і її майбутньої дитини? У студії «Стосується кожного» ми з'ясуємо, чому вулиця виявилася сильнішою батьківських заборон.

"Стосується кожного" - це вкрай відверта розмова про те, з чим реально пов'язані долі людей.  Про ситуації, в яких проявляється ставлення людини до людини. Цей проект піднімає теми, які у людях пробуджують природну людську реакцію, не залишають байдужими. Це проект, який змінює життя.

Чесна і відверта дискусія ведучого Сергія Дорофєєва з безпосередніми учасниками подій та експертами змусить звернути увагу на ситуації, які стали наслідком людської байдужості або небайдужості.

Ведучий: Андрій Данилевич

Телеканал: Інтер.

Категорія: Ток-шоу | | Теги: Інтер, 2016, травень, 25 травня, стосується кожного, токшоу | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar

Також дивляться: