Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS
Неділя, 18.03.2018


Головна » Ток-шоу » [Iнтер] Стосується кожного - 25.04.2017
23:54
[Iнтер] Стосується кожного - 25.04.2017

Стосується кожного

Додано випуск програми "Стосується кожного" на "Інтері" за 25 квітня 2017 року.

Любов і голуби

Полчища тарганів, голуби і нестерпна бруд! Мешканці однієї з багатоповерхівок Луцька просять допомогти їм врятувати свої квартири від інфекційної загрози, яку несуть їхні сусіди - Валентина і Наталія Величко. Проти квартири на п'ятому поверсі сусіди об'єдналися після того, як будинок буквально засипало голубиних послідом. Мама і дочка Величко почали підгодовувати голубів прямо в своїй квартирі. Тепер птиці злітаються сюди з усієї округи. Сьогодні в студії "Стосується кожного" господині скандальної квартири вперше відверто розкажуть про своє життя. Разом з експертами ми спробуємо з'ясувати, чому таргани стали головними в цій сім'ї і чого насправді бояться Валентина і Наталя?

"Стосується кожного" - це вкрай відверта розмова про те, з чим реально пов'язані долі людей.  Про ситуації, в яких проявляється ставлення людини до людини. Цей проект піднімає теми, які у людях пробуджують природну людську реакцію, не залишають байдужими. Це проект, який змінює життя.

Чесна і відверта дискусія ведучого Сергія Дорофєєва з безпосередніми учасниками подій та експертами змусить звернути увагу на ситуації, які стали наслідком людської байдужості або небайдужості.

Ведучий: Андрій Данилевич

Телеканал: Інтер.

Категорія: Ток-шоу | | Теги: 26 квітня, Інтер, 2017, токшоу, стосується кожного, квітень | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar

Також дивляться: