Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS
Середа, 21.11.2018


Головна » Ток-шоу » [Iнтер] Стосується кожного - 25.04.2016
23:07
[Iнтер] Стосується кожного - 25.04.2016

Стосується кожного

Додано випуск програми "Стосується кожного" на "Інтері" за 25 квітня 2016 року.

Вакансія для тата

Чи можна зрозуміти маму, яка свідомо прирікає дитину на «безбатченки»? Анастасія Кашуба з Харківської області так часто змінює відносини, що в ролі батька тримісячного Ігоря виявилися троє різних чоловіків. Мама хлопчика каже, що спочатку хотіла записати в свідоцтво про народження сина його біологічного батька. Але в останній момент передумала. Закон зобов'язав її визнати батьком дитини колишнього чоловіка. Але тут зав'язалися стосунки з новим чоловіком і тепер, щоб нікого не образити, вона взагалі вважає за краще бути матір'ю-одиначкою! У студії «Стосується кожного» ми спробуємо розібратися в складних відносинах дорослих і дізнаємося, хто стане для маленького Ігоря справжнім татом.

"Стосується кожного" - це вкрай відверта розмова про те, з чим реально пов'язані долі людей.  Про ситуації, в яких проявляється ставлення людини до людини. Цей проект піднімає теми, які у людях пробуджують природну людську реакцію, не залишають байдужими. Це проект, який змінює життя.

Чесна і відверта дискусія ведучого Сергія Дорофєєва з безпосередніми учасниками подій та експертами змусить звернути увагу на ситуації, які стали наслідком людської байдужості або небайдужості.

Ведучий: Андрій Данилевич

Телеканал: Інтер.

Категорія: Ток-шоу | | Теги: 2016, Інтер, токшоу, стосується кожного, квітень, 25 квітня | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar

Також дивляться: