Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS
Неділя, 18.03.2018


Головна » Ток-шоу » [Iнтер] Стосується кожного - 25.03.2016
22:57
[Iнтер] Стосується кожного - 25.03.2016

Стосується кожного

Додано випуск програми "Стосується кожного" на "Інтері" за 25 березня 2016 року.

Справа батька

7-річна Настя Бойчук з Коломиї з народження страждає дуже рідкісною хворобою - синдромом «Казабаха-Мерітта». У дівчинки ця пухлина розташована в області грудної клітини. Всі сім років мама дівчинки - Ольга Бойчук - поодинці бореться з недугою дочки. Папа Настусі залишив сім'ю, коли їй було 8 місяців. Нещодавно Ольга дізналася, що її колишній чоловік - Василь Бабинюк - збирає гроші на лікування доньки! Запізніле прояв батьківської любові або спроба заробити на хвороби власну дитину? У студії «Стосується кожного» зустрінуться непримиренні батьки. Ми спробуємо з'ясувати, чи зможе спільна біда змусити їх забути про минулі образи?

"Стосується кожного" - це вкрай відверта розмова про те, з чим реально пов'язані долі людей.  Про ситуації, в яких проявляється ставлення людини до людини. Цей проект піднімає теми, які у людях пробуджують природну людську реакцію, не залишають байдужими. Це проект, який змінює життя.

Чесна і відверта дискусія ведучого Сергія Дорофєєва з безпосередніми учасниками подій та експертами змусить звернути увагу на ситуації, які стали наслідком людської байдужості або небайдужості.

Ведучий: Андрій Данилевич

Телеканал: Інтер.

Категорія: Ток-шоу | | Теги: 2016, Інтер, токшоу, стосується кожного, березень, 25 березня | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar

Також дивляться: