Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS
Понеділок, 19.03.2018


Головна » Ток-шоу » [Iнтер] Стосується кожного. Свідоцтво про народження (25.03.2015)
23:07
[Iнтер] Стосується кожного. Свідоцтво про народження (25.03.2015)

Стосується кожного

Додано випуск програми "Стосується кожного" на "Інтері" за 25 березня 2015 року.

Свідоцтво про народження

Пошуки довжиною в життя. Двадцять років тому маленьких Розу і Романа розлучили з молодшою сестрою Оленою. Мати залишила трьох дітей у притулку і поїхала на заробітки. В інтернаті, де їх розлучили, хлопцям не повідомляють ніяких подробиць, посилаючись на таємницю усиновлення. Все, що залишилося в пам'ять про молодшу сестру - її свідоцтво про народження. Все життя Роза і Роман сподіваються знайти свою молодшу сестру. Але пошуки зайшли в глухий кут, адже про долю маленької Альони нічого невідомо. Хто зважиться порушити таємницю усиновлення?

"Стосується кожного" - це вкрай відверта розмова про те, з чим реально пов'язані долі людей.  Про ситуації, в яких проявляється ставлення людини до людини. Цей проект піднімає теми, які у людях пробуджують природну людську реакцію, не залишають байдужими. Це проект, який змінює життя.

Чесна і відверта дискусія ведучого Сергія Дорофєєва з безпосередніми учасниками подій та експертами змусить звернути увагу на ситуації, які стали наслідком людської байдужості або небайдужості.

Ведучий: Андрій Данилевич

Телеканал: Інтер.

Категорія: Ток-шоу | | Теги: Інтер, стосується кожного, токшоу, Интер, березень, 25 березня, кохання, касается каждого, 2015 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar

Також дивляться: