Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS
Неділя, 18.03.2018


Головна » Ток-шоу » [Iнтер] Стосується кожного - 25.02.2016
23:40
[Iнтер] Стосується кожного - 25.02.2016

Стосується кожного

Додано випуск програми "Стосується кожного" на "Інтері" за 25 лютого 2016 року.

Перший зустрічний

45-річна мешканка Кривого Рогу, багатодітна мама Оксана Бибик, має намір позбавити батьківських прав свою старшу дочку. Вона в жаху, що Тетяна зв'язалася з рецидивістом, який змушує її разом з дітьми жебракувати.

24-річна Тетяна Медведєва впевнена, що її мама просто мстить. Протягом 10 років Оксана абсолютно не цікавилася життям дочки, а півроку тому звернулася в поліцію, щоб її дітей забрали в реабілітаційний центр. У студії «Стосується кожного» мама і дочка вперше зустрінуться після того, як діти опинилися в притулку. Що змусило рідну матір розлучити доньку зі своїми дітьми?

"Стосується кожного" - це вкрай відверта розмова про те, з чим реально пов'язані долі людей.  Про ситуації, в яких проявляється ставлення людини до людини. Цей проект піднімає теми, які у людях пробуджують природну людську реакцію, не залишають байдужими. Це проект, який змінює життя.

Чесна і відверта дискусія ведучого Сергія Дорофєєва з безпосередніми учасниками подій та експертами змусить звернути увагу на ситуації, які стали наслідком людської байдужості або небайдужості.

Ведучий: Андрій Данилевич

Телеканал: Інтер.

Категорія: Ток-шоу | | Теги: Інтер, 2016, стосується кожного, токшоу, лютий, 25 лютого | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar

Також дивляться: