Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS
П`ятниця, 23.02.2018


Головна » Ток-шоу » [Iнтер] Стосується кожного. Докази на дочку (25.02.2015)
23:02
[Iнтер] Стосується кожного. Докази на дочку (25.02.2015)

Стосується кожного

Додано випуск програми "Стосується кожного" на "Інтері" за 25 лютого 2015 року.

Докази на дочку

Півтора роки у пошуках правди. Юлія Сердюк з Чернігівської області намагається довести, що Валерій Тарасов - батько її дитини. Жінка в розпачі: в селі незаконнонароджений дитина - велика ганьба. Але чоловік відмовляється визнавати дівчинку і, більше того, стверджує, що при знайомстві Юлія вже була в положенні. Зараз у Валерія нова сім'я, нещодавно народився син. Через постійні нападок Юлії та в страху за своє життя їм довелося переїхати в інше село. Валерій погодився пройти тест ДНК, і в студії «Стосується кожного» ми дізнаємося, чи дійсно Валерій - батько Яни? Як зміниться життя дівчинки після оголошення результатів тесту на батьківство?

"Стосується кожного" - це вкрай відверта розмова про те, з чим реально пов'язані долі людей.  Про ситуації, в яких проявляється ставлення людини до людини. Цей проект піднімає теми, які у людях пробуджують природну людську реакцію, не залишають байдужими. Це проект, який змінює життя.

Чесна і відверта дискусія ведучого Сергія Дорофєєва з безпосередніми учасниками подій та експертами змусить звернути увагу на ситуації, які стали наслідком людської байдужості або небайдужості.

Ведучий: Андрій Данилевич

Телеканал: Інтер.

Категорія: Ток-шоу | | Теги: Інтер, стосується кожного, токшоу, Интер, лютий, 25 лютого, касается каждого, 2015 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar

Також дивляться: