Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS
Субота, 20.10.2018


Головна » Ток-шоу » [Iнтер] Стосується кожного - 25.01.2018
22:57
[Iнтер] Стосується кожного - 25.01.2018

Стосується кожного

Додано випуск програми "Стосується кожного" на "Інтері" за 25 січня 2018 року.

Бідна Настя

Про долю 13-річної Насті, яка не може за собою доглядати, не говорить і виглядає як п'ятирічна дитина переживає вся країна. Історію дівчинки-інваліда, на яку у рідної мами не вистачає ні часу, ні матеріальних засобів, телеглядачі дізналися з програми "Бідна Настя", яка вийшла в ефір 4 грудня 2017 року. Єдиною підтримкою Насті стала її 18-річна сестра Галя, яка не закінчила навіть середню школу, але дуже мріє здобути освіту і стати самостійною. Чи використовувала мама можливості і пропозиції, які отримала завдяки програмі і які зміни відбулися в будинку сестер дивіться в продовженні нашумілої історії.

"Стосується кожного" - це вкрай відверта розмова про те, з чим реально пов'язані долі людей.  Про ситуації, в яких проявляється ставлення людини до людини. Цей проект піднімає теми, які у людях пробуджують природну людську реакцію, не залишають байдужими. Це проект, який змінює життя.

Чесна і відверта дискусія ведучого Сергія Дорофєєва з безпосередніми учасниками подій та експертами змусить звернути увагу на ситуації, які стали наслідком людської байдужості або небайдужості.

Ведучий: Андрій Данилевич

Телеканал: Інтер.

Категорія: Ток-шоу | | Теги: січень, стосується кожного, токшоу, 25 січня, 2018, Інтер | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar

Також дивляться: