Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS
Субота, 17.03.2018


Головна » Ток-шоу » [Iнтер] Стосується кожного - 24.12.2015
23:31
[Iнтер] Стосується кожного - 24.12.2015

Стосується кожного

Додано випуск програми "Стосується кожного" на "Інтері" за 24 грудня 2015 року.

Пожежа у сім'ї

2-річний Олег Пилипенко з Чернігівської області в результаті пожежі отримав 80% опіків тіла. Хлопчик помер, провівши 9 болісних днів у реанімації. Його мама, Марина Балук, у всьому звинувачує цивільного чоловіка, Сергія Пилипенка. За словами жінки, чоловік облив бензином і підпалив її та сина. Сергія затримали відразу ж після трагедії. Але його родичі не вірять, що він міг так жорстоко вчинити з дружиною і власною дитиною. Вони стверджують, що Сергій взяв провину на себе, вигороджуючи Марину. Замах на вбивство або випадкова необережність? Що могло спровокувати батька на звірячий злочин, спробуємо з'ясувати в студії «Стосується кожного».

"Стосується кожного" - це вкрай відверта розмова про те, з чим реально пов'язані долі людей.  Про ситуації, в яких проявляється ставлення людини до людини. Цей проект піднімає теми, які у людях пробуджують природну людську реакцію, не залишають байдужими. Це проект, який змінює життя.

Чесна і відверта дискусія ведучого Сергія Дорофєєва з безпосередніми учасниками подій та експертами змусить звернути увагу на ситуації, які стали наслідком людської байдужості або небайдужості.

Ведучий: Андрій Данилевич

Телеканал: Інтер.

Категорія: Ток-шоу | | Теги: Інтер, 24 грудня, стосується кожного, токшоу, грудень, 2015 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar

Також дивляться: