Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS
Вівторок, 16.10.2018


Головна » Ток-шоу » [Iнтер] Стосується кожного - 24.11.2015
23:04
[Iнтер] Стосується кожного - 24.11.2015

Стосується кожного

Додано випуск програми "Стосується кожного" на "Інтері" за 24 листопада 2015 року.

Хто відповість за смерть дітей

Смерть 10-річного Олега Савченко потрясла маленьке село Торканівка у Вінницькій області. Олег так і не прийшов до тями після проведеної операції на апендицит. Лікарі почали лікувати хлопчика від запалення легенів. А коли все-таки визнали, що причина в апендициті, було вже пізно. Через кілька днів трагедія повторилася в Рівному. У дитячій обласній лікарні помер 5-річний Микола Антонюк. Рідні Колі впевнені, що смерть дитини на совісті лікарів. В обох випадках лікарі стверджують, що робили все можливе для порятунку дітей, а причина їх смерті - несвоєчасне звернення батьків за медичною допомогою. У студії «Стосується кожного» спробуємо зрозуміти, що стало головною причиною дитячих смертей: лікарська халатність або запізніла реакція батьків.

"Стосується кожного" - це вкрай відверта розмова про те, з чим реально пов'язані долі людей.  Про ситуації, в яких проявляється ставлення людини до людини. Цей проект піднімає теми, які у людях пробуджують природну людську реакцію, не залишають байдужими. Це проект, який змінює життя.

Чесна і відверта дискусія ведучого Сергія Дорофєєва з безпосередніми учасниками подій та експертами змусить звернути увагу на ситуації, які стали наслідком людської байдужості або небайдужості.

Ведучий: Андрій Данилевич

Телеканал: Інтер.

Категорія: Ток-шоу | | Теги: Листопад, Інтер, стосується кожного, токшоу, 24 листопада, 2015 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar

Також дивляться: