Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS
Понеділок, 23.04.2018


Головна » Ток-шоу » [Iнтер] Стосується кожного. (24.10.2013)
12:17
[Iнтер] Стосується кожного. (24.10.2013)
Стосується кожного
Додано випуск програми "Стосується кожного" на "Інтері" за 24 жовтня 2013 року.

Життя після шоу

Виступ 11-річного Романа Сасанчина на пісенному шоу приголомшив усю країну і мало не обернувся особистою трагедією для дитини. Маленький учасник не зрозумів, що не пройшов кастинг. Однак безпосередність і щирість виконання принесли популярність в Інтернеті. Так запалилася зірка юного жителя Тернопільщини. Оксана Самойлова у свій перший ефір потрапила, поскандаливши з членами журі. Її не взяли на шоу, але вона стала настільки популярною, що тепер її запрошують без кастингів. Коля Сєрьга ніколи не мріяв співати на шоу, але вірш, складений у коридорі "Фабрики зірок", змінив всі його плани. Сєрьгу помітив продюсер Костянтин Меладзе. І вже зовсім скоро цей веселий хлопець представляв країну на міжнародному пісенному конкурсі. Кого пам'ятають? А кого забули? Герої екрану про свої надії і розчарування. Як перемогти у шоу і не програти у житті?

"Стосується кожного" - це вкрай відверта розмова про те, з чим реально пов'язані долі людей.  Про ситуації, в яких проявляється ставлення людини до людини. Цей проект піднімає теми, які у людях пробуджують природну людську реакцію, не залишають байдужими. Це проект, який змінює життя.

Чесна і відверта дискусія ведучого Сергія Дорофєєва з безпосередніми учасниками подій та експертами змусить звернути увагу на ситуації, які стали наслідком людської байдужості або небайдужості.

Ведучий: Сергій Дорофєєв.

Телеканал: Інтер.

Категорія: Ток-шоу | | Теги: Інтер, стосується кожного, 24 октября, Интер, касается каждого | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar

Також дивляться: