Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS
Вівторок, 20.03.2018


Головна » Ток-шоу » [Iнтер] Стосується кожного - 24.05.2017
22:30
[Iнтер] Стосується кожного - 24.05.2017

Стосується кожного

Додано випуск програми "Стосується кожного" на "Інтері" за 24 травня 2017 року.

Забуті обіцянки

"Нам з братиком ніхто не може допомогти. Ми зважилися попросити допомоги у" Стосується кожного ", - такий лист до редакції нашої програми написала 11-річна Іванна Філатова з Київської області. Іванна та її 12-річний брат Володимир живуть у притулку. У 2015 році сюди їх тимчасово поселила служба у справах дітей. Однак брат і сестра затрималися тут на цілих два роки. Маму дітей - 44-річна Світлана Філатову заочно позбавили батьківських прав. А тато перестав цікавитися дітьми, коли дізнався, що в свідоцтві про народження записаний інший чоловік. Як вийшло, чт про малюки самі намагаються змінити свою долю? Сьогодні в студії «Стосується кожного» люди, які забули про свої зобов'язання перед дітьми.

"Стосується кожного" - це вкрай відверта розмова про те, з чим реально пов'язані долі людей.  Про ситуації, в яких проявляється ставлення людини до людини. Цей проект піднімає теми, які у людях пробуджують природну людську реакцію, не залишають байдужими. Це проект, який змінює життя.

Чесна і відверта дискусія ведучого Сергія Дорофєєва з безпосередніми учасниками подій та експертами змусить звернути увагу на ситуації, які стали наслідком людської байдужості або небайдужості.

Ведучий: Андрій Данилевич

Телеканал: Інтер.

Категорія: Ток-шоу | | Теги: травень, Інтер, стосується кожного, токшоу, 2017, 24 травня | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar

Також дивляться: