Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS
Субота, 24.03.2018


Головна » Ток-шоу » [Iнтер] Стосується кожного - 24.05.2016
23:48
[Iнтер] Стосується кожного - 24.05.2016

Стосується кожного

Додано випуск програми "Стосується кожного" на "Інтері" за 24 травня 2016 року.

В полоні власного тіла

38-річна Оксана Білошицька з Житомирської області два роки не виходила з дому. Їй важко і соромно. Жінка страждає від страшної хвороби, яку в народі називають «слоновістю». Вага кожної ноги Оксани становить більше 100 кг! Оксана не в змозі самостійно піклуватися про себе, елементарні побутові процедури для неї - справжні тортури. У надії на порятунок відчайдушна жінка вперше за довгий час зважилася покинути рідний дім, щоб у студії «Стосується кожного» попросити допомоги у всій Україні, і розповісти, як це бути в полоні власного тіла.

"Стосується кожного" - це вкрай відверта розмова про те, з чим реально пов'язані долі людей.  Про ситуації, в яких проявляється ставлення людини до людини. Цей проект піднімає теми, які у людях пробуджують природну людську реакцію, не залишають байдужими. Це проект, який змінює життя.

Чесна і відверта дискусія ведучого Сергія Дорофєєва з безпосередніми учасниками подій та експертами змусить звернути увагу на ситуації, які стали наслідком людської байдужості або небайдужості.

Ведучий: Андрій Данилевич

Телеканал: Інтер.

Категорія: Ток-шоу | | Теги: Інтер, 2016, травень, стосується кожного, токшоу, 24 травня | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar

Також дивляться: