Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS
Вівторок, 20.03.2018


Головна » Ток-шоу » [Iнтер] Стосується кожного - 24.04.2017
23:54
[Iнтер] Стосується кожного - 24.04.2017

Стосується кожного

Додано випуск програми "Стосується кожного" на "Інтері" за 24 квітня 2017 року.

Свідоцтва життя

Через тиждень після народження довгоочікуваного сина 35-річна Ірина Клементовская отримала свідоцтво про його смерть. Але, незважаючи на офіційну довідку, вона не вірить, що її дитина померла. У ніч, коли народжувала Ірина, в пологовому будинку на світ з'явилися ще два хлопчика. Жінка звинувачує лікарів у підміні немовляти. Зараз проти лікарів порушено кримінальну справу. Ірина має намір провести ексгумацію, щоб зробити аналіз ДНК і довести всім, що поховала чужого сина. Горе, затьмарює правду, або невизнана помилка медиків? Дізнаємося сьогодні в студії «Стосується кожного».

"Стосується кожного" - це вкрай відверта розмова про те, з чим реально пов'язані долі людей.  Про ситуації, в яких проявляється ставлення людини до людини. Цей проект піднімає теми, які у людях пробуджують природну людську реакцію, не залишають байдужими. Це проект, який змінює життя.

Чесна і відверта дискусія ведучого Сергія Дорофєєва з безпосередніми учасниками подій та експертами змусить звернути увагу на ситуації, які стали наслідком людської байдужості або небайдужості.

Ведучий: Андрій Данилевич

Телеканал: Інтер.

Категорія: Ток-шоу | | Теги: Інтер, 2017, токшоу, стосується кожного, 25 квітня, квітень | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar

Також дивляться: