Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS
Субота, 17.03.2018


Головна » Ток-шоу » [Iнтер] Стосується кожного. Доля Ангеліни (24.04.2015)
23:44
[Iнтер] Стосується кожного. Доля Ангеліни (24.04.2015)

Стосується кожного

Додано випуск програми "Стосується кожного" на "Інтері" за 24 квітня 2015 року.

Доля Ангеліни

Десятикласниця Вікторія Волочан з Вінниці вперше стала мамою в 13 років. У 16 вона вже народила третю дитину. На старших дітей школярку позбавили батьківських прав. Зараз вони усиновлені іншими сім'ями. З батьком наймолодшої доньки - 18-річним Віктором Гладунця - Вікторія розлучилася ще під час вагітності. Зараз півторамісячна Ангеліна знаходиться у Вінницькому Центрі матері і дитини. Поки її 16-річна мама влаштовує особисте життя і збирається заміж, у лікарні від Ангеліни ні на крок не відходить її батько. Що чекає ще одну дочку десятикласниці - рідна сім'я або дитбудинок? Доля маленької Ангеліни може вирішитися в студії «Стосується кожного».

"Стосується кожного" - це вкрай відверта розмова про те, з чим реально пов'язані долі людей.  Про ситуації, в яких проявляється ставлення людини до людини. Цей проект піднімає теми, які у людях пробуджують природну людську реакцію, не залишають байдужими. Це проект, який змінює життя.

Чесна і відверта дискусія ведучого Сергія Дорофєєва з безпосередніми учасниками подій та експертами змусить звернути увагу на ситуації, які стали наслідком людської байдужості або небайдужості.

Ведучий: Андрій Данилевич

Телеканал: Інтер.

Категорія: Ток-шоу | | Теги: Інтер, стосується кожного, токшоу, 24 квітня, квітень, кохання, касается каждого, 2015 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar

Також дивляться: