Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS
П`ятниця, 23.02.2018


Головна » Ток-шоу » [Iнтер] Стосується кожного. Гроза школи (24.02.2015)
23:02
[Iнтер] Стосується кожного. Гроза школи (24.02.2015)

Стосується кожного

Додано випуск програми "Стосується кожного" на "Інтері" за 24 лютого 2015 року.

Гроза школи

Що міг зробити восьмирічний хлопчик, щоб проти нього ополчилася все село? Конфлікт у Любомирівській школі Миколаївської області. Другокласник Микола Зануда тримає в страху однокласників, батьків та вчителів! 8-річного хлопчика вже називають «грозою школи». Дійшло до того, що односельці вимагають позбавити маму батьківських прав і відправити хлопчика в інтернат. У студії «Стосується кожного» ми розберемося: чи насправді хлопчик настільки некерований або вчителі просто не хочуть займатися важким дитиною.

"Стосується кожного" - це вкрай відверта розмова про те, з чим реально пов'язані долі людей.  Про ситуації, в яких проявляється ставлення людини до людини. Цей проект піднімає теми, які у людях пробуджують природну людську реакцію, не залишають байдужими. Це проект, який змінює життя.

Чесна і відверта дискусія ведучого Сергія Дорофєєва з безпосередніми учасниками подій та експертами змусить звернути увагу на ситуації, які стали наслідком людської байдужості або небайдужості.

Ведучий: Андрій Данилевич

Телеканал: Інтер.

Категорія: Ток-шоу | | Теги: 24 лютого, Інтер, стосується кожного, токшоу, Интер, лютий, касается каждого, 2015 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar

Також дивляться: