Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS
Понеділок, 22.10.2018


Головна » Ток-шоу » [Iнтер] Стосується кожного - 24.01.2018
22:57
[Iнтер] Стосується кожного - 24.01.2018

Стосується кожного

Додано випуск програми "Стосується кожного" на "Інтері" за 24 січня 2018 року.

Сліпа Байдужість

Про багатодітній родині Ірини Гуз з Чернівецької області кажуть уже півроку. Середній син Ірини потребує термінової операції - у хлопчика вроджена глаукома, відома в народі, як бичаче око. Для сім'ї зібрали необхідну суму на обстеження, але до лікарів багатодітна мама з дитиною так і не доїхала. Місцеві жителі обману не пробачили і звернулися в службу у справах дітей. Але 22 - річна мама Ірина із звинуваченнями не погоджується і має намір боротися за своїх малюків. Куди витрачені кошти і чому хлопчик досі не отримав медичну допомогу? Сьогодні в студію «Стосується кожного» прийде багатодітна мама, чи зможе вона відстояти своє право на виховання дітей, і які висновки зробить після відвертої розмови з односельцями.

"Стосується кожного" - це вкрай відверта розмова про те, з чим реально пов'язані долі людей.  Про ситуації, в яких проявляється ставлення людини до людини. Цей проект піднімає теми, які у людях пробуджують природну людську реакцію, не залишають байдужими. Це проект, який змінює життя.

Чесна і відверта дискусія ведучого Сергія Дорофєєва з безпосередніми учасниками подій та експертами змусить звернути увагу на ситуації, які стали наслідком людської байдужості або небайдужості.

Ведучий: Андрій Данилевич

Телеканал: Інтер.

Категорія: Ток-шоу | | Теги: 24 січня, січень, Інтер, 2018, токшоу, стосується кожного | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar

Також дивляться: