Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS
Вівторок, 20.03.2018


Головна » Ток-шоу » [Iнтер] Стосується кожного - 23.12.2015
23:31
[Iнтер] Стосується кожного - 23.12.2015

Стосується кожного

Додано випуск програми "Стосується кожного" на "Інтері" за 23 грудня 2015 року.

Фактор тещі

Чи має право рідна мати заборонити своєї дочки кохати і бути коханою? 23-річна Тетяна Кобилянська з Кривого рогу страждає через розлуку з коханим - Сергієм Аверкіним з Полтавської області. Сергій старший Тетяни майже на 20 років. Вони познайомилися по оголошенню в телевізійному чаті знайомств. Таня стверджує, що будувати стосунки з чоловіком їй заважає рідна мати. Тещу сильно бентежить те, що Сергій практично її ровесник і до всього ще - ледар і дебошир. Тетяна не вірить у те, що мати бажає їй добра. Вона готова відмовитися від неї, заради того щоб бути з коханим. Різниця у віці або батьківські забобони?

"Стосується кожного" - це вкрай відверта розмова про те, з чим реально пов'язані долі людей.  Про ситуації, в яких проявляється ставлення людини до людини. Цей проект піднімає теми, які у людях пробуджують природну людську реакцію, не залишають байдужими. Це проект, який змінює життя.

Чесна і відверта дискусія ведучого Сергія Дорофєєва з безпосередніми учасниками подій та експертами змусить звернути увагу на ситуації, які стали наслідком людської байдужості або небайдужості.

Ведучий: Андрій Данилевич

Телеканал: Інтер.

Категорія: Ток-шоу | | Теги: Інтер, 23 грудня, стосується кожного, токшоу, грудень, 2015 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar

Також дивляться: