Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS
Понеділок, 15.10.2018


Головна » Ток-шоу » [Iнтер] Стосується кожного - 23.11.2015
23:04
[Iнтер] Стосується кожного - 23.11.2015

Стосується кожного

Додано випуск програми "Стосується кожного" на "Інтері" за 23 листопада 2015 року.

Виховання ДНК-тестом

Двомісячна дитина: привід чи причина для ревнощів і образ? 16-річна Яна Валькова з Черкаської області втекла з дому свого цивільного чоловіка зі своєю двомісячною донькою в застарілу батьківську хату. Близько малолітньої матері були в шоці, коли дізналися, що довелося пережити їх дочки в будинку цивільного чоловіка. Сам Олександр тираном себе не вважає. Упевнений: Яна придумує історії з побоями, щоб виправдати свій розгульний спосіб життя. Олександр і його сім'я готові пробачити наклеп і втечу молодої матері, але за однієї умови - тест ДНК повинен підтвердити батьківство Олександра. Чи захоче Олександр повернути Яну з малятком додому, якщо виявиться, що Настя - не його дочка? Відповідь - сьогодні у студії «Стосується кожного» після оголошення результатів тесту на батьківство.

"Стосується кожного" - це вкрай відверта розмова про те, з чим реально пов'язані долі людей.  Про ситуації, в яких проявляється ставлення людини до людини. Цей проект піднімає теми, які у людях пробуджують природну людську реакцію, не залишають байдужими. Це проект, який змінює життя.

Чесна і відверта дискусія ведучого Сергія Дорофєєва з безпосередніми учасниками подій та експертами змусить звернути увагу на ситуації, які стали наслідком людської байдужості або небайдужості.

Ведучий: Андрій Данилевич

Телеканал: Інтер.

Категорія: Ток-шоу | | Теги: Листопад, Інтер, 23 листопада, стосується кожного, токшоу, 2015 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar

Також дивляться: