Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS
Вівторок, 24.04.2018


Головна » Ток-шоу » [Iнтер] Стосується кожного. Вижити після смерті (23.10.2013)
12:17
[Iнтер] Стосується кожного. Вижити після смерті (23.10.2013)
Стосується кожного
Додано випуск програми "Стосується кожного" на "Інтері" за 23 жовтня 2013 року.

Вижити після смерті

За відмову працювати повією Олену Колісниченко вивезли в ліс і завдали їй три смертельні ножові удари. Один проти чотирьох: 19-річний Женя Коляда захищав бабусю і молодшу сестру від грабіжників, що увірвалися до будинку. Нелюди порізали його ножем і були впевнені "юнак убитий". Заступився за перехожого і отримав смертельний удар кастетом. Акторові і музиканту з Пітера Антону Коробейко проломили череп. У студії люди, яким дивом вдалося вижити. Вперше вони відверто розкажуть, як розпорядяться другим шансом на життя і що відчували після смерті.

"Стосується кожного" - це вкрай відверта розмова про те, з чим реально пов'язані долі людей.  Про ситуації, в яких проявляється ставлення людини до людини. Цей проект піднімає теми, які у людях пробуджують природну людську реакцію, не залишають байдужими. Це проект, який змінює життя.

Чесна і відверта дискусія ведучого Сергія Дорофєєва з безпосередніми учасниками подій та експертами змусить звернути увагу на ситуації, які стали наслідком людської байдужості або небайдужості.

Ведучий: Сергій Дорофєєв.

Телеканал: Інтер.

Категорія: Ток-шоу | | Теги: Інтер, стосується кожного, Интер, 23 октября, касается каждого | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar

Також дивляться: