Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS
Понеділок, 19.03.2018


Головна » Ток-шоу » [Iнтер] Стосується кожного - 23.05.2017
22:30
[Iнтер] Стосується кожного - 23.05.2017

Стосується кожного

Додано випуск програми "Стосується кожного" на "Інтері" за 23 травня 2017 року.

Повернення бездомного

Дивовижна історія повернення додому 68-річного бездомного Олександра Кучерявенко, розказана столичними волонтерами, не залишила байдужими користувачів соцмереж, а сам дядько Саша в мить став місцевою знаменитістю. Але в його житті з'явилися нові випробування. Спати під відкритим небом і харчуватися, ніж бог пошле, Олександр змушений був після того, як родичі відібрали у нього квартиру в Києві. Зараз юристам вдалося повернути квартиру у власність Олександра. Але жити в ній він поки не може. Вона в жахливому аварійному стані, тут немає ні світла, ні газу, ні води. Як, опинившись один раз на вулиці, не опуститися на дно і зуміти почати життя з чистого аркуша? Сьогодні в студії "Стосується кожного" одкровення колишнього бездомного і люди, які не залишилися байдужими до його біді.

"Стосується кожного" - це вкрай відверта розмова про те, з чим реально пов'язані долі людей.  Про ситуації, в яких проявляється ставлення людини до людини. Цей проект піднімає теми, які у людях пробуджують природну людську реакцію, не залишають байдужими. Це проект, який змінює життя.

Чесна і відверта дискусія ведучого Сергія Дорофєєва з безпосередніми учасниками подій та експертами змусить звернути увагу на ситуації, які стали наслідком людської байдужості або небайдужості.

Ведучий: Андрій Данилевич

Телеканал: Інтер.

Категорія: Ток-шоу | | Теги: травень, Інтер, стосується кожного, токшоу, 2017, 23 травня | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar

Також дивляться: