Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS
Четвер, 26.04.2018


Головна » Ток-шоу » [Iнтер] Стосується кожного - 23.05.2016
23:48
[Iнтер] Стосується кожного - 23.05.2016

Стосується кожного

Додано випуск програми "Стосується кожного" на "Інтері" за 23 травня 2016 року.

Повернення до життя

Що робити, коли любов до онуків затьмарює любов до власних дітей? 23-річна Ірина Кушнір з Тернопільської області вже три роки зустрічається з рідною донькою Сніжаною тільки під наглядом своїх батьків. Ірина народилася в багатодітній родині. Серед одинадцяти братів і сестер у неї єдиною конфлікт з батьками. Батьки Ірини, Михайло і Надія, кажуть, що своєю поведінкою Ірина ганьбить їх шановну сім'ю. В Іри є однорічний син Назар. Але молода мама боїться, що батьки відберуть сина так, як колись відібрали дочка. Аморальну поведінку молодої мами або несправедливий батьківський вирок, який заважає жити самостійним життям? Спробують домовитися мама і бабуся розділених дітей вперше за три роки.

"Стосується кожного" - це вкрай відверта розмова про те, з чим реально пов'язані долі людей.  Про ситуації, в яких проявляється ставлення людини до людини. Цей проект піднімає теми, які у людях пробуджують природну людську реакцію, не залишають байдужими. Це проект, який змінює життя.

Чесна і відверта дискусія ведучого Сергія Дорофєєва з безпосередніми учасниками подій та експертами змусить звернути увагу на ситуації, які стали наслідком людської байдужості або небайдужості.

Ведучий: Андрій Данилевич

Телеканал: Інтер.

Категорія: Ток-шоу | | Теги: Інтер, 2016, травень, стосується кожного, токшоу, 23 травня | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar

Також дивляться: