Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS
Середа, 21.03.2018


Головна » Ток-шоу » [Iнтер] Стосується кожного. Звинувачення невістки (23.04.2015)
23:44
[Iнтер] Стосується кожного. Звинувачення невістки (23.04.2015)

Стосується кожного

Додано випуск програми "Стосується кожного" на "Інтері" за 23 квітня 2015 року.

Звинувачення невістки

Щире горе матері і дружини або спроба спекуляції на смерті годувальника? Сімейне щастя Юлії та Івана Боричевського з Київської області тривало всього 7 місяців. Два тижні тому 23-річний Іван помер, не приходячи до тями після діабетичної коми. У смерті єдиного сина його мама тут же звинуватила молоду невістку. Юлія стверджує, що це наговір! Адже кожна зустріч або дзвінок свекрухи приносили в їхню сім'ю одні неприємності. У студії «Стосується кожного» ми з'ясуємо, хто безкорисливо зберігає пам'ять про коханого чоловіка, а хто намагається на цьому заробити?

"Стосується кожного" - це вкрай відверта розмова про те, з чим реально пов'язані долі людей.  Про ситуації, в яких проявляється ставлення людини до людини. Цей проект піднімає теми, які у людях пробуджують природну людську реакцію, не залишають байдужими. Це проект, який змінює життя.

Чесна і відверта дискусія ведучого Сергія Дорофєєва з безпосередніми учасниками подій та експертами змусить звернути увагу на ситуації, які стали наслідком людської байдужості або небайдужості.

Ведучий: Андрій Данилевич

Телеканал: Інтер.

Категорія: Ток-шоу | | Теги: Інтер, стосується кожного, токшоу, квітень, кохання, касается каждого, 2015, 23 квітня | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar

Також дивляться: