Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS
Четвер, 19.04.2018


Головна » Ток-шоу » [Iнтер] Стосується кожного - 23.03.2017
23:08
[Iнтер] Стосується кожного - 23.03.2017

Стосується кожного

Додано випуск програми "Стосується кожного" на "Інтері" за 23 березня 2017 року.

Безкарне покаяння

Два роки тому, в програмі "Іконка на виживання", ми розповіли про багатодітну маму Людмилі Потребчук, яка кинула свою новонароджену дочку в картонній коробці під парканом. У коробку жінка поклала іконку Божої Матері - як засіб захисту для доньки. На щастя, дівчинка вижила - її знайшла випадкова перехожа. Після програми Людмила переїхала в інше село і спробувала почати нове життя. А1 березня 2017 роки народила ще одну дитину і ... знову кинула. На цей раз в туалеті. Дитину врятувати не вдалося. Зараз Людмила в СІЗО. Сьогодні вона готова вийти на відео-зв'язок зі студією "Стосується кожного". Що скаже вона людям, які повірили їй два роки тому?

"Стосується кожного" - це вкрай відверта розмова про те, з чим реально пов'язані долі людей.  Про ситуації, в яких проявляється ставлення людини до людини. Цей проект піднімає теми, які у людях пробуджують природну людську реакцію, не залишають байдужими. Це проект, який змінює життя.

Чесна і відверта дискусія ведучого Сергія Дорофєєва з безпосередніми учасниками подій та експертами змусить звернути увагу на ситуації, які стали наслідком людської байдужості або небайдужості.

Ведучий: Андрій Данилевич

Телеканал: Інтер.

Категорія: Ток-шоу | | Теги: Інтер, стосується кожного, токшоу, березень, 2017, 23 березня | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar

Також дивляться: