Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS
П`ятниця, 20.04.2018


Головна » Ток-шоу » [Iнтер] Стосується кожного - 23.03.2016
22:57
[Iнтер] Стосується кожного - 23.03.2016

Стосується кожного

Додано випуск програми "Стосується кожного" на "Інтері" за 23 березня 2016 року.

Льодяне серце

В кінці лютого в 15 кілометрах від рідного дому співробітники поліції знайшли в полі замерзлим 14-річного Тимофія Басанського. Останній раз рідні підлітка бачили його живим 3 лютого, коли разом вирушили за дровами. Про зникнення сина мама хлопчика повідомила лише на другий день після його зникнення. Якби хлопчика почали шукати в той же вечір, можливо, зараз він був би живий. У студії «Стосується кожного» ми будемо говорити про те, як необразливі, на думку дорослих, вчинки, призводять до трагічних наслідків, і чому страх за себе виявляється сильнішим материнського інстинкту.

"Стосується кожного" - це вкрай відверта розмова про те, з чим реально пов'язані долі людей.  Про ситуації, в яких проявляється ставлення людини до людини. Цей проект піднімає теми, які у людях пробуджують природну людську реакцію, не залишають байдужими. Це проект, який змінює життя.

Чесна і відверта дискусія ведучого Сергія Дорофєєва з безпосередніми учасниками подій та експертами змусить звернути увагу на ситуації, які стали наслідком людської байдужості або небайдужості.

Ведучий: Андрій Данилевич

Телеканал: Інтер.

Категорія: Ток-шоу | | Теги: 2016, Інтер, токшоу, стосується кожного, березень, 23 березня | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar

Також дивляться: