Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS
Середа, 14.11.2018


Головна » Ток-шоу » [Iнтер] Стосується кожного - 23.02.2018
22:41
[Iнтер] Стосується кожного - 23.02.2018

Стосується кожного

Додано випуск програми "Стосується кожного" на "Інтері" за 23 лютого 2018 року.

Загублений світ

У січні 2014 роки ми розповіли шокуючу історію 26-річної Ольги Кудрі з Вінниці. Тоді сусіди прозвали її «Мауглі». З ранніх років Оля практично не виходила з двору власного будинку, ніколи не вчилася в школі, не вміла читати і писати. 4 роки тому в студії намагалися з'ясувати, чому про Ольгу стільки років ніхто нічого не знав і чи можливо в такому віці повернути дівчину до нормального життя. А недавно редакції «Стосується кожного» стало відомо, що всі ці роки найближчі родичі знущалися над Ольгою і здавали її в сексуальне рабство. Кому вигідна безпорадність дівчата, і чи є у неї шанс вирватися із загубленого світу. У студію прийдуть люди, яким не байдужа доля вінницької Мауглі.

"Стосується кожного" - це вкрай відверта розмова про те, з чим реально пов'язані долі людей. Про ситуації, в яких проявляється ставлення людини до людини. Цей проект піднімає теми, які у людях пробуджують природну людську реакцію, не залишають байдужими. Це проект, який змінює життя.

Чесна і відверта дискусія ведучого Сергія Дорофєєва з безпосередніми учасниками подій та експертами змусить звернути увагу на ситуації, які стали наслідком людської байдужості або небайдужості.

Ведучий: Андрій Данилевич

Телеканал: Інтер.

Категорія: Ток-шоу | | Теги: токшоу, 23 лютого, лютий, стосується кожного, Інтер, 2018 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar

Також дивляться: