Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS
Субота, 24.03.2018


Головна » Ток-шоу » [Iнтер] Стосується кожного - 23.02.2016
23:40
[Iнтер] Стосується кожного - 23.02.2016

Стосується кожного

Додано випуск програми "Стосується кожного" на "Інтері" за 23 лютого 2016 року.

Дорослий строк

Чи може юний вік бути виправданням злочину? Новий рік 65-річна Цезарія Голдашевская з Вінницької області досі згадує з жахом. Вночі до неї в будинок увірвалися грабіжники. Вони забрали гроші, прикраси та всі продукти, приготовлені до столу. Жертвою тих же грабіжників стала 60-річна Валентина Гуйван. Незважаючи на погрози, вона заявила в поліцію. Через кілька днів затримали двох підлітків. Неповнолітнім загрожує до 10 років ув'язнення. Однак мама 15-річного Максима Ошовського впевнена, що її син сам - жертва. До студії «Стосується кожного» прийдуть родичі малолітнього підозрюваного і ті, хто постраждав від бажання підлітків заробити на чужому страху.

"Стосується кожного" - це вкрай відверта розмова про те, з чим реально пов'язані долі людей.  Про ситуації, в яких проявляється ставлення людини до людини. Цей проект піднімає теми, які у людях пробуджують природну людську реакцію, не залишають байдужими. Це проект, який змінює життя.

Чесна і відверта дискусія ведучого Сергія Дорофєєва з безпосередніми учасниками подій та експертами змусить звернути увагу на ситуації, які стали наслідком людської байдужості або небайдужості.

Ведучий: Андрій Данилевич

Телеканал: Інтер.

Категорія: Ток-шоу | | Теги: Інтер, 2016, стосується кожного, токшоу, лютий, 23 лютого | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar

Також дивляться: