Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS
Субота, 21.04.2018


Головна » Ток-шоу » [Iнтер] Стосується кожного. У стані рабства (23.02.2015)
23:02
[Iнтер] Стосується кожного. У стані рабства (23.02.2015)

Стосується кожного

Додано випуск програми "Стосується кожного" на "Інтері" за 16 лютого 2015 року.

У стані рабства

28-річна вагітна Наталія Юрченко із Запорізької області втекла від чоловіка разом з донькою. За її твердженням, в будинку чоловіка впродовж восьми років її використовували як рабиню. Сьогодні мати сімох дітей хоче визволити з батьківського полону двох своїх старших синів. Але що на це скаже в студії «Стосується кожного» її колишній чоловік? І яка доля чекає хлопчиків без материнської любові?

"Стосується кожного" - це вкрай відверта розмова про те, з чим реально пов'язані долі людей.  Про ситуації, в яких проявляється ставлення людини до людини. Цей проект піднімає теми, які у людях пробуджують природну людську реакцію, не залишають байдужими. Це проект, який змінює життя.

Чесна і відверта дискусія ведучого Сергія Дорофєєва з безпосередніми учасниками подій та експертами змусить звернути увагу на ситуації, які стали наслідком людської байдужості або небайдужості.

Ведучий: Андрій Данилевич

Телеканал: Інтер.

Категорія: Ток-шоу | | Теги: Інтер, стосується кожного, токшоу, Интер, лютий, 23 лютого, касается каждого, 2015 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar

Також дивляться: