Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS
Понеділок, 22.10.2018


Головна » Ток-шоу » [Iнтер] Стосується кожного - 23.01.2018
22:57
[Iнтер] Стосується кожного - 23.01.2018

Стосується кожного

Додано випуск програми "Стосується кожного" на "Інтері" за 23 січня 2018 року.

Звичка бути непотрібним

15-річний Ярослав Кулинич з Черкаської області вже чотири роки живе і вчиться в школі-інтернаті. На вихідні і в свята, хлопчик часто залишається один, коли його однокласників забирають додому. Мама Ярослава 40-річна Олена Кулинич живе в сусідній Миколаївській області. В останній раз вона бачила сина в серпні. Нещодавно підліток записав відеозвернення, в якому просить позбавити його маму материнських прав. Поруч з інтернатом, де вчиться Ярослав, живуть його тато, сестра і тітка. Але вони теж не балують його своїми візитами, скаржачись на складний характер хлопчика. Юнацький максималізм або небажання дорослих брати на себе відповідальність за непростого підлітка? Сьогодні в студії «Стосується кожного» говоримо про те, чому в рідній сім'ї і у численної рідні немає місця для хлопчика, який так мріє про домашній затишок?

"Стосується кожного" - це вкрай відверта розмова про те, з чим реально пов'язані долі людей.  Про ситуації, в яких проявляється ставлення людини до людини. Цей проект піднімає теми, які у людях пробуджують природну людську реакцію, не залишають байдужими. Це проект, який змінює життя.

Чесна і відверта дискусія ведучого Сергія Дорофєєва з безпосередніми учасниками подій та експертами змусить звернути увагу на ситуації, які стали наслідком людської байдужості або небайдужості.

Ведучий: Андрій Данилевич

Телеканал: Інтер.

Категорія: Ток-шоу | | Теги: січень, 23 січня, токшоу, стосується кожного, 2018, Інтер | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar

Також дивляться: