Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS
Субота, 17.11.2018


Головна » Ток-шоу » [Iнтер] Стосується кожного - 22.12.2017
22:51
[Iнтер] Стосується кожного - 22.12.2017

Стосується кожного

Додано випуск програми "Стосується кожного" на "Інтері" за 22 грудня 2017 року.

Трійня у бабусі

Маленькі Гліб, Денис і Наташа з'явилися на світ всього три тижні тому. Їх народження стало справжньою подією для невеликого містечка Козятин Вінницької області, оскільки мама новонароджених малюків вже чотири рази бабуся. Днями 40 річну маму Наталю Самаріна і її чоловіка Михайла потрясла звістка про те, що їх збираються позбавити батьківських прав, а новонароджених трійнят - віддати в будинок малятка! У службі у справах дітей кажуть, що 5 років тому вже попереджали батьків про неприйнятні умови життя, але з тих пір вони так і не поліпшили своє житло, а за допомогою новонароджених дітей просто намагаються поправити своє матеріальне становище. Несподівана багатодітна вагітність як подарунок долі або холодний розрахунок на дитячі гроші. Чи зможе багатодітна бабуся і вся її велика родина довести чиновникам, що материнська любов сильніше побутових труднощів?

"Стосується кожного" - це вкрай відверта розмова про те, з чим реально пов'язані долі людей.  Про ситуації, в яких проявляється ставлення людини до людини. Цей проект піднімає теми, які у людях пробуджують природну людську реакцію, не залишають байдужими. Це проект, який змінює життя.

Чесна і відверта дискусія ведучого Сергія Дорофєєва з безпосередніми учасниками подій та експертами змусить звернути увагу на ситуації, які стали наслідком людської байдужості або небайдужості.

Ведучий: Андрій Данилевич

Телеканал: Інтер.

Категорія: Ток-шоу | | Теги: 22 грудня, Інтер, 2017, токшоу, стосується кожного, грудень | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar

Також дивляться: