Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS
Субота, 17.03.2018


Головна » Ток-шоу » [Iнтер] Стосується кожного - 22.12.2015
23:31
[Iнтер] Стосується кожного - 22.12.2015

Стосується кожного

Додано випуск програми "Стосується кожного" на "Інтері" за 22 грудня 2015 року.

Рабство в інтернаті

Шокуюче відео, на якому підопічні Дубенського будинку-інтернату для престарілих та інвалідів «розслабляються» після так званої трудотерапії, виклав в інтернет медбрат Микола Лисенко. Разом з іншими співробітниками інтернату він звинувачує у масових пиятиках свого директора Юрія Горбачука. Підопічні інтернату працюють на фермі сина директора. За роботу з ними розплачуються горілкою! За відмову від роботи - побоями! Директор інтернату все заперечує і стверджує, що таким чином Микола Лисенко мстить йому. У студії «Стосується кожного» ми постараємося розібратися, що насправді відбувається за закритими дверима будинку престарілих. Чому його співробітники збунтувалися проти свого керівництва?

"Стосується кожного" - це вкрай відверта розмова про те, з чим реально пов'язані долі людей.  Про ситуації, в яких проявляється ставлення людини до людини. Цей проект піднімає теми, які у людях пробуджують природну людську реакцію, не залишають байдужими. Це проект, який змінює життя.

Чесна і відверта дискусія ведучого Сергія Дорофєєва з безпосередніми учасниками подій та експертами змусить звернути увагу на ситуації, які стали наслідком людської байдужості або небайдужості.

Ведучий: Андрій Данилевич

Телеканал: Інтер.

Категорія: Ток-шоу | | Теги: 22 грудня, Інтер, стосується кожного, токшоу, грудень, 2015 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar

Також дивляться: