Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS
Четвер, 19.04.2018


Головна » Ток-шоу » [Iнтер] Стосується кожного. (22.10.2013)
21:30
[Iнтер] Стосується кожного. (22.10.2013)
Стосується кожного
Додано випуск програми "Стосується кожного" на "Інтері" за 22 жовтня 2013 року.

Нематеринський інстинкт

13-річний Назар вже чотири місяці живе у притулку. У червні соцслужба забрала хлопчика з родини, а днями відбудеться суд, на якому буде вирішуватися питання про позбавлення його матері батьківських прав. Мама Назара 35-річна Юлія Рибнікова - не наркоманка і не алкоголік. Жінка вже багато років працює нянею в одному з зразково-показових дитячих садків столиці. Юля стверджує, що її дитину забрали незаконно, і готова відстоювати своє право на сина. Чому ж маму, яка няньчить чужих малюків, позбавляють права виховувати власного сина? І яка доля чекає на хлопчика, якщо суд все ж відбере у його мами право бути матір'ю?

"Стосується кожного" - це вкрай відверта розмова про те, з чим реально пов'язані долі людей.  Про ситуації, в яких проявляється ставлення людини до людини. Цей проект піднімає теми, які у людях пробуджують природну людську реакцію, не залишають байдужими. Це проект, який змінює життя.

Чесна і відверта дискусія ведучого Сергія Дорофєєва з безпосередніми учасниками подій та експертами змусить звернути увагу на ситуації, які стали наслідком людської байдужості або небайдужості.

Ведучий: Сергій Дорофєєв.

Телеканал: Інтер.

Категорія: Ток-шоу | | Теги: 22 октября, Інтер, стосується кожного, Интер, касается каждого | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar

Також дивляться: