Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS
Неділя, 18.02.2018


Головна » Ток-шоу » [Iнтер] Стосується кожного - 22.09.2017
22:13
[Iнтер] Стосується кожного - 22.09.2017

Стосується кожного

Додано випуск програми "Стосується кожного" на "Інтері" за 22 вересня 2017 року.

Борги за перепискою

З холостяком Дональдом Волкером з Німеччини 45-річна санітарка Ольга Кучеренко познайомилася в січні цього року на сайті знайомств в інтернеті і відразу ж повірила в те, що він - її доля. Доктор Дональд підкорив серце матері двох дітей і навіть вислав для Ольги цінну посилку, за яку, правда, необхідно було сплатити 1 750 доларів! З цього моменту Ольга почала обростати надіями... і боргами. Кілька разів на прохання закордонного нареченого вона пересилала йому гроші на квитки в Україну, але їхня зустріч досі так і не відбулася. Любов по інтернету або міжнародна схема з викачування грошей? У студії «Стосується кожного» говоримо про те, що очікує довірливих жінок на сайтах знайомств і яким може виявитися справжнє обличчя у нареченого по той бік екрану.

"Стосується кожного" - це вкрай відверта розмова про те, з чим реально пов'язані долі людей.  Про ситуації, в яких проявляється ставлення людини до людини. Цей проект піднімає теми, які у людях пробуджують природну людську реакцію, не залишають байдужими. Це проект, який змінює життя.

Чесна і відверта дискусія ведучого Сергія Дорофєєва з безпосередніми учасниками подій та експертами змусить звернути увагу на ситуації, які стали наслідком людської байдужості або небайдужості.

Ведучий: Андрій Данилевич

Телеканал: Інтер.

Категорія: Ток-шоу | | Теги: Інтер, стосується кожного, токшоу, 2017, Вересень, 22 вересня | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar

Також дивляться: