Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS
Вівторок, 16.10.2018


Головна » Ток-шоу » [Iнтер] Стосується кожного - 22.04.2016
22:52
[Iнтер] Стосується кожного - 22.04.2016

Стосується кожного

Додано випуск програми "Стосується кожного" на "Інтері" за 22 квітня 2016 року.

При чому тут діти

Станіслав Тиндюк з Хмельницької області ще недавно називав себе батьком трьох дітей, а сьогодні підозрює, що двоє з них - нерідні. Два роки тому Станіслав пішов з сім'ї, і всі ці роки жив з думкою, що його обдурили. Тепер він хоче домогтися правди. Тетяна Семенюк впевнена, що причиною сумнівів колишнього чоловіка стали гроші, які їй доводиться виплачувати на дітей. Діти - Наташа і Валентин Тиндюк - за наполегливими вимогами батька здали аналіз ДНК. У студії «Стосується кожного» ми з'ясуємо, що насправді стало причиною сумнівів батька.

"Стосується кожного" - це вкрай відверта розмова про те, з чим реально пов'язані долі людей.  Про ситуації, в яких проявляється ставлення людини до людини. Цей проект піднімає теми, які у людях пробуджують природну людську реакцію, не залишають байдужими. Це проект, який змінює життя.

Чесна і відверта дискусія ведучого Сергія Дорофєєва з безпосередніми учасниками подій та експертами змусить звернути увагу на ситуації, які стали наслідком людської байдужості або небайдужості.

Ведучий: Андрій Данилевич

Телеканал: Інтер.

Категорія: Ток-шоу | | Теги: Інтер, 2016, стосується кожного, токшоу, квітень, 22 квітня | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar

Також дивляться: