Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS
Четвер, 26.04.2018


Головна » Ток-шоу » [Iнтер] Стосується кожного. Нереальний ультиматум (22.04.2015)
23:44
[Iнтер] Стосується кожного. Нереальний ультиматум (22.04.2015)

Стосується кожного

Додано випуск програми "Стосується кожного" на "Інтері" за 22 квітня 2015 року.

Нереальний ультиматум

Тривога за долю онука чи шантаж дитиною? Рідна мати 20-річної Ольги Бурдужан з Кіровоградської області - Оксана Екгарт забрала дворічного сина Ольги і виховує онука сама. Оксана погрожує позбавити дочку батьківських прав, якщо та не повернеться до колишнього чоловіка, який неодноразово піднімав на дівчину руку. Виконати цей ультиматум дочка не може, бо вже призначена дата її весілля з іншим чоловіком! Чи зможе Ольга відстояти своє право на сина в нашій студії?

"Стосується кожного" - це вкрай відверта розмова про те, з чим реально пов'язані долі людей.  Про ситуації, в яких проявляється ставлення людини до людини. Цей проект піднімає теми, які у людях пробуджують природну людську реакцію, не залишають байдужими. Це проект, який змінює життя.

Чесна і відверта дискусія ведучого Сергія Дорофєєва з безпосередніми учасниками подій та експертами змусить звернути увагу на ситуації, які стали наслідком людської байдужості або небайдужості.

Ведучий: Андрій Данилевич

Телеканал: Інтер.

Категорія: Ток-шоу | | Теги: Інтер, стосується кожного, токшоу, квітень, кохання, касается каждого, 22 квітня, 2015 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar

Також дивляться: