Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS
Субота, 20.10.2018


Головна » Ток-шоу » [Iнтер] Стосується кожного - 22.03.2017
23:08
[Iнтер] Стосується кожного - 22.03.2017

Стосується кожного

Додано випуск програми "Стосується кожного" на "Інтері" за 22 березня 2017 року.

Турецький чоловік. Результати ДНК

Кілька тижнів тому ми розповідали про 41-річну багатодітну маму Анну Карпенко-Четінер з Сумської області та її 35-річного турецького чоловіка Мехмета. Після розриву стосунків між подружжям, Анна не дозволяє Мехмету бачити дочок, оскільки побоюється, що чоловік викраде їх і вивезе в Туреччину. Щоб довести своє право на батьківство, Мехмет зажадав проведення тесту ДНК, в студії Анна дала на це згоду. Сьогодні ми дізнаємося результати тесту. Чи зможуть після цього подружжя підписати мирову угоду прямо в ефірі нашої програми?

"Стосується кожного" - це вкрай відверта розмова про те, з чим реально пов'язані долі людей.  Про ситуації, в яких проявляється ставлення людини до людини. Цей проект піднімає теми, які у людях пробуджують природну людську реакцію, не залишають байдужими. Це проект, який змінює життя.

Чесна і відверта дискусія ведучого Сергія Дорофєєва з безпосередніми учасниками подій та експертами змусить звернути увагу на ситуації, які стали наслідком людської байдужості або небайдужості.

Ведучий: Андрій Данилевич

Телеканал: Інтер.

Категорія: Ток-шоу | | Теги: 22 березня, Інтер, стосується кожного, токшоу, березень, 2017 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar

Також дивляться: