Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS
Субота, 24.03.2018


Головна » Ток-шоу » [Iнтер] Стосується кожного - 22.03.2016
22:57
[Iнтер] Стосується кожного - 22.03.2016

Стосується кожного

Додано випуск програми "Стосується кожного" на "Інтері" за 22 березня 2016 року.

Особливе навчання

12-річний Романом Захарченко - дитина з особливими потребами. У хлопчика ДЦП, тому батьки перевели сина на домашнє навчання. З ним займалася київський логопед з великим стажем - Людмила Пупенко. Незабаром Рома став з великим небажанням відвідувати домашні уроки. Батьки хлопчика встановили камери відеоспостереження після того, як виявили на тілі дитини синці. Після побаченого, батьки Романа звернулися в поліцію і вимагають для педагога кримінальної відповідальності. Сама вчителька нічого кримінального в своїх методах не бачить, і припиняти педагогічну діяльність не збирається. У студії «Стосується кожного» ми обговорюємо, чи можна покарати вчителя, спираючись на відео з прихованих камер? І чи дійсно індивідуальне навчання для дітей з особливими потребами краще звичайного, колективного.

"Стосується кожного" - це вкрай відверта розмова про те, з чим реально пов'язані долі людей.  Про ситуації, в яких проявляється ставлення людини до людини. Цей проект піднімає теми, які у людях пробуджують природну людську реакцію, не залишають байдужими. Це проект, який змінює життя.

Чесна і відверта дискусія ведучого Сергія Дорофєєва з безпосередніми учасниками подій та експертами змусить звернути увагу на ситуації, які стали наслідком людської байдужості або небайдужості.

Ведучий: Андрій Данилевич

Телеканал: Інтер.

Категорія: Ток-шоу | | Теги: 22 березня, 2016, Інтер, токшоу, стосується кожного, березень | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar

Також дивляться: