Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS
Середа, 14.11.2018


Головна » Ток-шоу » [Iнтер] Стосується кожного - 22.02.2018
22:41
[Iнтер] Стосується кожного - 22.02.2018

Стосується кожного

Додано випуск програми "Стосується кожного" на "Інтері" за 22 лютого 2018 року.

Брехня про насилля

Багатодітний батько Сергій Дьомкін напередодні Нового року виявив, що його дружина Світлана Іванова несподівано зникла з трьома дітьми в невідомому напрямку. Тільки через місяць Сергій випадково знайшов своїх дітей. Зустріч з батьком закінчилася бійкою, Світлана у всьому звинуватила чоловіка. Сергій звинувачення в жорстокості заперечує і впевнений, що дружині вигідна неправда про насильство, щоб позбавити його батьківських прав і отримувати виплати, як мама одиночка. Чи зможуть багатодітні батьки в студії «Стосується кожного» домовитися про майбутнє дітей без насильства?

"Стосується кожного" - це вкрай відверта розмова про те, з чим реально пов'язані долі людей. Про ситуації, в яких проявляється ставлення людини до людини. Цей проект піднімає теми, які у людях пробуджують природну людську реакцію, не залишають байдужими. Це проект, який змінює життя.

Чесна і відверта дискусія ведучого Сергія Дорофєєва з безпосередніми учасниками подій та експертами змусить звернути увагу на ситуації, які стали наслідком людської байдужості або небайдужості.

Ведучий: Андрій Данилевич

Телеканал: Інтер.

Категорія: Ток-шоу | | Теги: лютий, Інтер, 22 лютого, стосується кожного, 2018, токшоу | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar

Також дивляться: