Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS
Неділя, 22.04.2018


Головна » Ток-шоу » [Iнтер] Стосується кожного - 22.02.2016
23:40
[Iнтер] Стосується кожного - 22.02.2016

Стосується кожного

Додано випуск програми "Стосується кожного" на "Інтері" за 22 лютого 2016 року.

Детектор жорстокості

Одне рішення може змінити долю великої родини. Богдан Ухнальов з Тернопільської області - батько шістьох дітей. Ось уже півроку він розшукує свою дружину, яка разом з молодшою ​​дочкою безслідно зникла з села. За весь цей час Марія жодного разу не з'явилася. Багатодітний батько сам обслуговує залишених мамою дітей, які вірять, що вона повернеться. Де зараз Марія, не знає навіть її рідна мама. Винуватцем догляду дочки вона називає свого зятя. Журналісти програми вирушили на пошуки зниклої багатодітної мами. Що нам вдалося дізнатися? У студії «Стосується кожного» люди, які розкажуть про причини зникнення Марії Ухнальов і її шанси повернутися до рідних дітей.

"Стосується кожного" - це вкрай відверта розмова про те, з чим реально пов'язані долі людей.  Про ситуації, в яких проявляється ставлення людини до людини. Цей проект піднімає теми, які у людях пробуджують природну людську реакцію, не залишають байдужими. Це проект, який змінює життя.

Чесна і відверта дискусія ведучого Сергія Дорофєєва з безпосередніми учасниками подій та експертами змусить звернути увагу на ситуації, які стали наслідком людської байдужості або небайдужості.

Ведучий: Андрій Данилевич

Телеканал: Інтер.

Категорія: Ток-шоу | | Теги: Інтер, 2016, стосується кожного, токшоу, лютий, 22 лютого | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar

Також дивляться: