Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS
Субота, 20.10.2018


Головна » Ток-шоу » [Iнтер] Стосується кожного - 22.01.2018
22:57
[Iнтер] Стосується кожного - 22.01.2018

Стосується кожного

Додано випуск програми "Стосується кожного" на "Інтері" за 22 січня 2018 року.

Дочка для сестри

22-річна сирота Юлія МіцО із Закарпатської області вже півроку не бачила свою однорічну дочку. Маленьку молода мама залишила в будинку рідної сестри. З раннього віку Юля опинилася в стінах інтернату і мріяла про щасливу родину і будинку. Коли Юлю запросила до себе рідна сестра, здавалося, їх уже ніщо не розлучить. Але після народження дитини відносини між сестрами зіпсувалися. Нещодавно Юля дізналася, що однорічну Віку помістили в будинок малятка, а рідна сестра стала претендувати на материнство. Що насправді сталося між рідними сестрами, і як трапилося, що від маленької Віки відмовилися найрідніші люди, які і самі рано залишилися без батьків.

"Стосується кожного" - це вкрай відверта розмова про те, з чим реально пов'язані долі людей.  Про ситуації, в яких проявляється ставлення людини до людини. Цей проект піднімає теми, які у людях пробуджують природну людську реакцію, не залишають байдужими. Це проект, який змінює життя.

Чесна і відверта дискусія ведучого Сергія Дорофєєва з безпосередніми учасниками подій та експертами змусить звернути увагу на ситуації, які стали наслідком людської байдужості або небайдужості.

Ведучий: Андрій Данилевич

Телеканал: Інтер.

Категорія: Ток-шоу | | Теги: січень, 22 січня, Інтер, 2018, токшоу, стосується кожного | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar

Також дивляться: