Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS
Понеділок, 15.10.2018


Головна » Ток-шоу » [Iнтер] Стосується кожного - 22.01.2016
23:27
[Iнтер] Стосується кожного - 22.01.2016

Стосується кожного

Додано випуск програми "Стосується кожного" на "Інтері" за 22 січня 2016 року.

Син під поруку

Дорослі суперечки, розплата за які - дитячі сльози. Іван і Людмила Нечипорук з Рівненської області розлучилися 6 років тому. З тих пір скандали між ними тільки посилюються. Їхній роман був бурхливим, у них народився бажаний син. Пара купила машину, зробила ремонт в будинку і ... набрала кредитів. Спільно нажиті борги і стали головною причиною скандалів. Поступово в свої суперечки колишнє подружжя почали втягувати і сина. Маленький Назар все частіше ставав свідком батьківських сварок і причиною нових конфліктів. У студії «Стосується кожного» ми спробуємо з'ясувати, як вийшло, що 8-річний хлопчик став запорукою взаємних образ і кредитних претензіях колишнього подружжя?

"Стосується кожного" - це вкрай відверта розмова про те, з чим реально пов'язані долі людей.  Про ситуації, в яких проявляється ставлення людини до людини. Цей проект піднімає теми, які у людях пробуджують природну людську реакцію, не залишають байдужими. Це проект, який змінює життя.

Чесна і відверта дискусія ведучого Сергія Дорофєєва з безпосередніми учасниками подій та експертами змусить звернути увагу на ситуації, які стали наслідком людської байдужості або небайдужості.

Ведучий: Андрій Данилевич

Телеканал: Інтер.

Категорія: Ток-шоу | | Теги: 2016, Інтер, токшоу, стосується кожного, 22 січня, січень | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar

Також дивляться: